آیکون IQAir AirVisual - شاخص آلودگی هوا)

برنامه IQAir AirVisual - شاخص آلودگی هوا

6.2.3-1.4 برای اندروید
+5M دانلود
4.7
+246K رای
رده سنی

IQAir AirVisual بهترین برنامه گزارش شاخص کیفیت و میزان آلودگی هوا و پیش بینی ریزگردها در ایران (تهران، کرج، اصفهان، خرمشهر و ...) و کشورهای سراسر جهان است که فقط تمام اطلاعات کیفیت هوا مورد نیازتان را در یک مکان و بدون تبلیغات در اختیار شما قرار می دهد. به اولین و تنها برنامه برای ارائه به موقع و پیش بینی آلودگی هوا و داده های آب و هوایی تهران، ایران و بیش از 10000 شهر در سراسر جهان خوش آمدید. این اپلیکیشن داده‌های تاریخی، لحظه‌ای و پیش‌بینی آلودگی هوا که مهم است را در اختیار شما قرار می دهد که شامل ارقام دقیق در مورد آلاینده های کلیدی برای بیش از 10000 شهر در بیش از 80 کشور می باشد. پیش بینی آلودگی هوا و آب و هوا در 7 روز آینده توسط این برنامه ارائه می شود، اطلاعاتی که به شما در برنامه ریزی فعالیت های خارج از منزل کمک می کند. همچنین می توانید توصیه های لازم برای کاهش خطر سلامتی خود و دستیابی به حداقل قرار گرفتن در معرض آلاینده ها را دنبال کنید. این  اطلاعات مربوط به گروه های حساس مبتلا به آسم یا سایر بیماری های تنفسی (ریوی) می باشد. در بخش اطلاعات هواشناسی این برنامه می توانید از دما، رطوبت، شرایط فعلی و اطلاعات پیش بینی آب و هوا مطلع شوید.

قابلیت پایش زنده 6 آلاینده اصلی که در این برنامه وجود دارد امکان پیگیری لحظه‌ای غلظت PM2.5 (ذرات ریز قابل استنشاق با قطر 2.5 میکرومتر و کوچکتر)، PM10 (ذرات ریز قابل استنشاق با قطر 10 میکرومتر و کوچکتر)، ازون، دی اکسید نیتروژن، دی اکسید گوگرد و مونوکسید کربن را به شما می دهد. بخش اطلاعات کیفیت هوا "گروه حساس"، اطلاعات و پیش‌بینی‌های مرتبط برای گروه‌های حساس، از جمله کسانی که بیماری‌های تنفسی (ریوی) مانند آسم دارند را ارائه می دهد. در بخش نمودارهای تاریخچه داده ها می توانید روند کوتاه مدت آلودگی هوا را در 24 ساعت گذشته مشاهده کنید. این برنامه کاملا رایگان و بدون تبلیغات است و شما می توانید بدون هیچگونه مزاحمت از استفاده آن لذت ببرید. در اینجا جدیدترین بروزرسانی های این برنامه شاخص آلودگی هوا همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه IQAir AirVisual را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت IQAir AirVisual - شاخص آلودگی هوا 6.2.3-1.4

- *NEW* Become an air quality contributor by publishing your IQAir outdoor monitor's data and showcase your station's installation to the community with a picture gallery!
- General improvements and corrections

اطلاعات بیشتر

نسخه
6.2.3-1.4
به روز رسانی در
5 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+5M
ارائه توسط
IQAir AG
دریافت از
4.7
+246K در مجموع
5 +187K
4 +48K
3 +7K
2 +1K
1 +2K