آیکون Periodic Table 2021. Chemistry in your pocket

برنامه Periodic Table 2021. Chemistry in your pocket

7.6.2 برای اندروید
+1M دانلود
4.7
+80K رای
رده سنی

معرفی برنامه Periodic Table 2021. Chemistry in your pocket

Periodic Table بهترین جدول تناوبی عناصر شیمیایی مندلیف در گوگل پلی است که یک روش جدید برای یادگیری شیمی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

شیمی علم مواد، خصوصیات آنها، ساختار و دگرگونی های ناشی از واکنش های شیمیایی و همچنین قوانینی است که بر این دگرگونی ها حاکم است.

 

همه مواد از اتم ها تشکیل شده اند که به دلیل پیوندهای شیمیایی قادر به تشکیل مولکول هستند. شیمی عمدتاً به این تعامل ها در سطح اتمی-مولکولی، یعنی در سطح عناصر شیمیایی و ترکیبات آنها می پردازد.

 

سیستم تناوبی عناصر شیمیایی (جدول تناوبی مندلیف) طبقه بندی عناصر شیمیایی است که وابستگی خواص مختلف عناصر به بار هسته اتمی را تعیین می کند. سیستم نمایشی گرافیکی از قانون دوره ای است که در سال 1869 توسط شیمیدان روسی دمیتری مندلیف ایجاد شده است. نسخه اولیه آن توسط دیمیتری مندلیف در سال 1869-1871 ساخته شده و در آن ثابت شده است که خواص عناصر به جرم اتمی آنها بستگی دارد.

 

جدول تناوبی مندلیف یک برنامه تعاملی است که کمک می کند وارد دنیای جذاب شیمی شوید و بدانید دنیای اطراف شما چگونه کار می کند. جدول تناوبی در تلفن هوشمند شما که همیشه در جیب شما قرار دارد، کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم در مورد عناصر شیمیایی را به سرعت یاد بگیرید و از آن در امتحان، آزمایشگاه یا فقط دروس شیمی استفاده کنید. جدول تناوبی هم برای دانش آموزان مدرسه ای که تازه شروع به یادگیری شیمی می کنند، و هم دانش آموزان گروه های شیمیایی یا متخصصان صنایع شیمیایی مناسب است.

 

جدول تناوبی ما دارای یک فرم طولانی مدت است، که توسط اتحادیه بین المللی شیمی خالص و کاربردی (IUPAC) به عنوان جدولی اصلی پذیرفته شده است. در این فرم، جدول از 18 گروه تشکیل شده است و در حال حاضر 118 عنصر شیمیایی ارائه شده است.

 

عناصر به 10 دسته تقسیم می شوند:

 

• غیر فلزات

• گازهای شریف (گازهای بی اثر)

• فلزات قلیایی

• فلزات خاکی قلیایی

• متالوئیدها (شبه فلزات)

• هالوژن ها

• فلزات بعد از انتقال

• فلزات واسطه

• لانتانیدها (لانتانوئیدها)

• اکتینیدها (اکتینوئیدها)

 

جدول ما حاوی اطلاعات عظیمی در مورد هر عنصر شیمیایی است و خواص اتمی، ترمودینامیکی، الکترومغناطیسی، هسته ای، خواص مواد و واکنش پذیری هر عنصر را ارائه می دهد. علاوه بر این، یک نمودار متحرک از پوسته های الکترونیکی برای هر عنصر نمایش داده می شود. برنامه دارای یک ابزار جستجوی مناسب است که کمک می کند تا به سرعت عنصر خاصی را با استفاده از نماد، نام یا عدد اتمی پیدا کنید.

 

علاوه بر تمام موارد فوق، بسته پرداخت شده شامل موارد جالبی است مانند:

 

1- عکسی از یک عنصر که نشان می دهد چه عنصر شیمیایی خاص در واقعیت یا در شرایط آزمایشگاهی به نظر می رسد.

 

2- لیستی از ایزوتوپهای عناصر و خصوصیات مربوط به آنها. ایزوتوپ اتمی از یک عنصر شیمیایی است که با وزن اتمی آن با یک اتم دیگر با همان عنصر متفاوت است.

 

3- جدول حلالیت نمک ها، اسیدها و بازها که برای مطالعه شیمی بویژه در مدرسه ضروری است. حلالیت توانایی ماده در تشکیل سیستم های همگن با سایر مواد است - محلول هایی که در آن ماده به شکل اتم ها، یون ها، مولکول ها یا ذرات باقی می ماند. از جدول حلالیت برای تأیید شرایط واکنش استفاده می شود. از آنجا که تشکیل رسوب (برگشت ناپذیر بودن واکنش) یکی از پیش نیازهای واکنش است، جدول حلالیت به شما کمک می کند تا بررسی کنید که رسوب تشکیل شده است و بتوانید تعیین کنید که آیا واکنش ایجاد می شود یا خیر.

 

4- یک ماشین حساب مولی، که در محاسبه جرم مولر یک ترکیب شیمیایی که از مجموعه ای از عناصر شیمیایی تشکیل شده است، کمک کننده است.

 

5- بدون تبلیغات

 

6- نمای جدول با زوم (بزرگنمایی) 4 برابری

 

دنیای جذاب و اسرارآمیز شیمی را با استفاده از کاربردهای ما کشف کنید و برای سؤالاتی که ممکن است هنگام مطالعه علم جالب شیمی داشته باشید، پاسخ های جالب دریافت کنید.

آپدیت Periodic Table 2021. Chemistry in your pocket 7.6.2

1) Now the radiation symbol is been displaying in the table
2) Almost all properties have been checked and fixed for all elements (excepting valencies and oxidation states)

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
7.6.2
به روز رسانی در
۸ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1M
حجم فایل
12.31 مگابایت
ارائه توسط
JQ Soft
دریافت از
ملاحظات
Contains ads
4.7
+80K در مجموع
5 +58K
4 +13K
3 +4K
2 +1K
1 +3K