آیکون Lose Weight App for Women - Workout at Home

Lose Weight App for Women - Workout at Home

1.0.22 برای اندروید
+10M دانلود
4.8
+322K رای
رده سنی

معرفی برنامه Lose Weight App for Women - Workout at Home

Lose Weight App for Women - Workout at Home بهترین برنامه کاهش وزن برای بانوان جهت سوزاندن چربی و کاهش وزن در خانه است! ورزش های چربی سوز ساده و مؤثر برای بانوان جهت کاهش چربی شکم، ران و بازو. با دنبال کردن برنامه ۳۰ روزه و تنها چند دقیقه ورزش در روز می توانید وزن کم کنید و فرم بهتری به بدنتان بدهید!

 

۲ تا ۷ دقیقه ورزش سریع و تمرین HIIT در هر زمان و هر جا کمک می کند وزن کم کنید و متناسب بمانید. دیگر بهانه ای وجود ندارد! می توانید کالری سوزانده شده و روند کاهش وزنتان را نیز در نمودار دنبال کنید. نیازی به باشگاه یا تجهیزات نیست. فقط با استفاده از وزن بدن، کل بدن را فرم دهید و عضلاتی ورزیده بسازید.

 

4 سطح شدت

این برنامه دارای 4 سطح برای هر دو گروه مبتدی و حرفه ای است که یک مربی بدنسازی حرفه ای آن را طراحی کرده است. وجود ورزش های چربی سوز متفاوت برای هر روز، دنبال کردن این برنامه را راحت تر می کند.

 

ورزش های سریع برای بانوان

ورزش های سریع با مدت زمان متغیر بین ۲ تا ۷ دقیقه ویژه ی افرادی طراحی شده است که برنامه روزانه فشرده ای دارند. می توانید این ورزش ها را هر جا در اداره، تختخواب، خانه و غیره انجام دهید.

 

تمرکز بدن

ورزش های کاهش چربی، همه قسمت های بدن را که برای بانوان مهم است درگیر می کند، نظیر شکم، ران، بازو و باسن و غیره. روی قسمتی که می خواهید تمرکز کنید، هوشمندانه ورزش کنید و نتایج چربی سوزی را به حداکثر برسانید.

 

ورزش های HIIT برای بانوان

ورزش HIIT (تمرین اینتروال شدید)، ورزش های چربی سوز بسیار مؤثر با اثر پس از چربی سوزی در تمرین های ۲ تا ۷ دقیقه ای گنجانده شده است تا کمک کند هر زمان و هر کجا وزن کم کنید.

 

ورزش در خانه

برنامه روزانه ورزش برای همه گروه عضلات اصلی جهت فرم دادن به بدن. بدون نیاز به باشگاه یا مربی بدنسازی گران قیمت. تنها ورزش های ساده در خانه را انجام دهید و در خانه چربی بسوزانید!

 

آپدیت Lose Weight App for Women - Workout at Home 1.0.22

🌟 Optimize UI, improve user experience
🌟 Back up workout data to your account
🌟 Optimize French translation
🌟 Fix bugs

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.0.22
به روز رسانی در
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
14.99 مگابایت
ارائه توسط
Leap Fitness Group
دریافت از
Contains ads
4.8
+322K در مجموع
5 +289K
4 +19K
3 +5K
2 +2K
1 +6K