آیکون ماکسیم - درخواست سفر و ارسال کالا)

برنامه ماکسیم - درخواست سفر و ارسال کالا

3.12.23o برای اندروید
+1M دانلود
4.3
+25K رای
رده سنی

با نصب اپلیکیشن ماکسیم می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ساده برای مقصد دلخواه خود درخواست خودرو یا موتور سیکلت بدهید. بهترین روش برای ارزیابی راحتی کار با اپلیکیشن ماکسیم این است که آن را دانلود کرده و از آن برای درخواست خودرو و سایر وسایل نقلیه، استفاده کرد. تعرفه های مختلف، سفرهای شهری به ایستگاه راه آهن و فرودگاه، روش پرداخت نقدی و غیرنقدی از حساب کاربری از جمله مزایای اپلیکیشن maxim است. ما با ایجاد فناوری های نوآورانه شرایطی را فراهم کرده ایم تا خدمات درخواست خودرو مدرن تر، فراگیرتر و ایمن تر ارائه شود. این سامانه روزانه به میلیون ها نفر کمک می کند تا در هزینه سفرهای شهری و بین شهری خود، صرفه جویی کنند.

 

نرخ سفرها

امکان انجام سفرهای ارزان روزانه با تعرفه «اقتصادی» همچنین با تعرفه «وانت»، «موتورسیکلت» و تعرفه ویژه «بانوان»، وجود دارد. برای تعرفه «بانوان»، راننده حتماً خانم خواهد بود. هزینه سفر قبل از انتخاب گزینه «درخواست سفر»، نمایش داده می شود و این قابلیت برای برنامه ریزی هزینه ها کاربردی است. پرداخت هزینه سفر آسان بوده و به روش غیرنقدی از حساب کاربری، صورت می گیرد. اعتبار حساب کاربری را می توان به راحتی ازطریق کارت بانکی، افزایش داد. این روش پرداخت برای سفرهای خانوادگی و کاری مناسب است. با استفاده از کد تخفیف می توان به راحتی برای سفرها از تخفیف بهره مند شد.

 

درخواست سفر

با پرکردن فیلدهای مربوط به «مبدأ» و «مقصد» یا با استفاده از نقشه شهر یا به کمک قابلیت تشخیص موقعیت مکانی تلفن همراه هوشمند یا تبلت می توان درخواست خودرو کرد. می توان چندین آدرس را هم زمان وارد کرده یا مسیر را درطول سفر ویرایش کرد. درخواست رزرو این امکان را فراهم می کند تا بتوان سفرهای خود را برای زمان مناسب، برنامه ریزی کرد.

 

در گزینه «خدمات تکمیلی» درخواست، این اطلاعات تکمیلی قید می شود: همراه داشتن کودکان، حیوانات خانگی، بار و چمدان همچنین می توان از شماره تلفن خود و با واردکردن شماره تلفن همراه شخص دیگری، برای او خودرو درخواست کرد. خودروهای بدون مسافر و مسیر حرکت خودرو به سمت آدرس درخواست روی نقشه نمایش داده می شود. در طول سفر می توان مسیر حرکت خودرو را با شخص دیگری به اشتراک گذاشت، بدین ترتیب او می تواند مسیر حرکت شما را روی نقشه ببیند. امکان ارزیابی سفرها روی امتیاز رانندگان تأثیر گذاشته و به بهبود سامانه کمک می کند.

 

شهرها

آمل، اندیمشک، اراک، آران و بیدگل، اردبیل، آزادشهر، بابل، بابلسر، بهنمیر، بندرعباس، بندرترکمن، بیرجند، بجنورد، بروجرد، بوکان، بوشهر، چالوس، دزفول، دولت آباد، درچه، اسلامشهر، فردیس، فرخشهر،فاضل‌آباد، فریدون‌کنار، فولادشهر، فومن، گنبد کاووس، گرگان، هفشجان، همدان، ایلام، اصفهان، جویبار، کامیاران، کرج، کاشان، کرمان، کرمانشاه، خمینی‌شهر، خرم‌آباد، خرمشهر، خسروشاه، خوی، کوچصفهان، مهاباد، مهدی‌شهر، محمو‌د‌ آباد، ملارد، ملایر، مراغه، مرودشت، مشهد، نجف‌آباد، نیشابور، نوشهر، پیشوا، قائم‌شهر، قرچک، قزوین، قدس، قم، رفسنجان، رشت، سبزوار، سنندج، سقز، سرعین، ساری، ساوه، سمنان، شهمیرزاد، شهرکرد، شهریار، شاهرود، شاندیز، شیراز، سیرجان، صومعه‌سرا، تبریز، تفت، تهران، طرقبه، طوس، ارومیه، ورامین، یاسوج، یزد، زاهدان، زنجان و زرقان.

 

همیشه می توانید نسخه جدید برنامه ماکسیم را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه ماکسیم را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

اطلاعات بیشتر

نسخه
3.12.23o
به روز رسانی در
29 دی 1400
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1M
ارائه توسط
Iran maxim
دریافت از
4.3
+25K در مجموع
5 +18K
4 +1K
3 +1K
2 662
1 +2K