آیکون Messages)

برنامه Messages

messages.android_20220510_00_RC01.phone_dynamic برای اندروید
+1B دانلود
4.4
+7M رای
رده سنی

Messages برنامه رسمی گوگل برای ارسال پیامک (اس ام اس، MMS) و چت (RCS) است. با تکیه بر قابلیت اطمینان ارسال پیامک و چت پیشرفته، از هر جایی به هر کسی که می خواهید پیام بفرستید. با خانواده و دوستانتان در تماس باشید، پیامک های گروهی بفرستید و عکس ها، فایل های GIF، اموجی ها، ویدیوها و پیام های صوتی تان را اشتراک گذاری کنید.

 

طراحی مرتب، هوشمند و راحت

اعلان های فوری، پاسخ های هوشمند و طراحی نویی که ارتباطات را سریع تر و جالب تر می کند. با حالت تیره (دارک مود)، می توانید در موقعیت های کم نور، از Messages راحت تر استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری آسان

مستقیماً از برنامه عکس و ویدیو انتخاب کنید یا بگیرید و به آسانی اشتراک گذاری کنید. حتی می توانید به مخاطبینتان پیام های صوتی ارسال کنید.

 

مکالمه های پیشرفته تر

پیام صوتی، اموجی، استیکر یا مکان خود را بفرستید. همچنین می توانید با Google Pay، پرداخت ها را دریافت و ارسال کنید.

 

جستجوی قدرتمند

اکنون می توانید بیشتر محتوای اشتراک گذاری شده را در مکالمه هایتان جستجو کنید: روی آیکون جستجو ضربه بزنید و مخاطبی را انتخاب کنید که می خواهید سابقه پیام رسانی تان را با او و همه عکس ها، ویدیوها، نشانی ها یا پیوندهایی را که با یکدیگر اشتراک گذاری کردید، ببینید.

 

ویژگی های چت (RCS)

در شرکت های مخابراتی پشتیبانی شده، می توانید از طریق Wi-Fi یا شبکه داده تان به ارسال یا دریافت پیام بپردازید. وقتی دوستانتان تایپ می کنند یا پیام هایتان را می خوانند مطلع شوید، تصاویر و ویدیوهایی با کیفیت بالا هم رسانی کنید و غیره.

در اینجا جدیدترین بروزرسانی های برنامه Messages همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Messages را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید. این برنامه پیام رسان پیش فرض بسیاری از گوشی های موبایل است که از رابط کاربری فارسی نیز پشتیبانی می کند و میتوان از آن به عنوان برنامه پیامک سامسونگ، شیائومی، هوآوی و ... مورد استفاده قرار داد.

اطلاعات بیشتر

نسخه
messages.android_20220510_00_RC01.phone_dynamic
به روز رسانی در
27 اردیبهشت 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1B
ارائه توسط
Google LLC
دریافت از
4.4
+7M در مجموع
5 +5M
4 +1M
3 +459K
2 +188K
1 +493K