آیکون Microsoft Excel: Spreadsheets)

برنامه Microsoft Excel: Spreadsheets

16.0.15330.20166 برای اندروید
+1B دانلود
4.5
+3M رای
رده سنی

Microsoft Excel - با برنامه اکسل مایکروسافت می‌توانید فایل‌های صفحات گسترده خود را سریع و آسان ایجاد، مشاهده و ویرایش کنید و با دیگران اشتراک‌گذاری کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد کتاب‌کارهای (ورک بوک های) پیوست‌شده به ایمیل را مشاهده و ویرایش کنید. در زمینه حسابداری، حسابرسی، امور مالی و سایر زمینه‌ها با هر کسی و در هر جایی با اطمینان کار کنید. با اکسل، می‌توانید آفیس را همه‌جا همراه خود داشته باشید و پیچیده‌ترین فرمول‌ها را با ویژگی‌های شگفت‌انگیز پیاده کنید. در مسیر خود، کارتان را بازبینی کنید یا بودجه‌ای را راه‌اندازی کنید. صفحه‌گسترده را به روش خود با ابزارهای پایدار قالب‌بندی و ویژگی‌های فوق‌العاده، سفارشی کنید. با اکسل، صفحه‌گسترده‌هایی را به‌منظور برآورده ساختن نیازهای خاص خود ایجاد کنید.

 

با اطمینان ایجاد، محاسبه و تحلیل کنید

بودجه، فهرست وظایف، حسابداری یا تحلیل امور مالی را با الگوهای جدید Excel آغاز کنید. با فرمول‌های آشنا، محاسبه‌ها را انجام دهید و داده‌ها را تحلیل کنید. ویژگی‌های غنی و گزینه‌های قالب‌بندی، خواندن و استفاده از کتاب‌کار را برای شما آسان‌تر می‌سازد. مهم نیست که از طریق چه دستگاهی کار می‌کنید زیرا همه ویژگی‌ها، قالب‌ها و فرمول‌های صفحه‌گسترده به شیوه یکسانی عمل می‌کنند.

 

در هر جایی بازبینی، ویرایش و کار کنید

فایل‌های اکسل را در هر دستگاهی بازبینی کنید. از هر جایی داده‌های خود را ویرایش کنید یا فهرست وظایف را به‌روزرسانی کنید. ویژگی‌هایی مانند مرتب‌سازی و فیلتر کردن ستون‌ها به‌منظور متمرکز سازی بازبینی وجود دارد. صفحه‌ها را به‌آسانی در کتاب‌کار ایجاد، رونوشت‌برداری، مخفی یا نمایان کنید.

 

از داده‌های خود گزارش تهیه کنید

داده‌ها را با درج نمودار مشترک احیا کنید. از ویژگی‌هایی مانند افزودن و ویرایش برچسب‌های نمودار به‌منظور برجسته‌سازی بینش‌های کلیدی در داده‌ها استفاده کنید.

 

با جوهر رسم و حاشیه‌نویسی کنید

در دستگاه‌هایی باقابلیت لمس، به‌واسطه ویژگی زبانه رسم در اکسل می‌توانید یادداشت بنویسید، بخش‌هایی از کاربرگ را پررنگ کنید، شکل‌هایی ایجاد کنید یا معادلات ریاضی را بنویسید.

 

اشتراک‌گذاری آسان شد

فایل‌های خود را با چند ضربه به اشتراک بگذارید تا به‌سرعت دیگران را برای ویرایش، مشاهده یا نظردهی مستقیم در کتاب‌کارهای خود دعوت کنید. محتوای کاربرگ را با قالبی سالم در متن ایمیل کپی کنید یا پیوندی را برای سایر گزینه‌های اشتراک‌گذاری به کتاب‌کار خود پیوست یا در آن کپی کنید.

ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه اکسل اندروید را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه اکسل اندروید را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

اطلاعات بیشتر

نسخه
16.0.15330.20166
به روز رسانی در
2 تیر 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1B
ارائه توسط
Microsoft Corporation
دریافت از
4.5
+3M در مجموع
5 +2M
4 +603K
3 +198K
2 +68K
1 +171K