آیکون Microsoft Outlook)

برنامه Microsoft Outlook

4.2223.0 برای اندروید
+500M دانلود
4.5
+7M رای
رده سنی

Microsoft Outlook - مایکروسافت اوت لوک برنامه‌ای است که امکان می دهد تمامی حساب‌های ایمیل، تقویم و فایل‌های خود را یکجا در مکانی راحت داشته باشند. اپلیکیشن Outlook اندروید با طراحی جدید خود به شما امکان می دهد با صندوق دریافت قدرتمند خود کارهای بیشتری انجام دهید.

 

مهمترین موارد را ابتدا در صندوق دریافت متمرکز شده ببینید که پیام های مهم را در بالای فهرست نگه می دارد. وارد ایمیل های مختلف و تقویم خود شوید تا جلسه بعدی خود را برنامه ریزی کرده یا ساعات دسترسی خود را تنها با چند ضربه به اشتراک بگذارید. یا فایلی را از فهرست فایل های خود بردارید و آن را بدون وقفه به یک ایمیل پیوست کنید. همه چیز تنها یک ضربه با شما فاصله دارد و در نتیجه مدیریت روزهای پرمشغله آسان تر از همیشه است. برنامه اوت لوک اندروید امکان ادغام با Office  Word، Excel، PowerPoint و OneDrive را دارد تا به شما در مدیریت و ارسال فایل ها و ارتباط با Teams، Zoom و سایر ارائه دهندگان تماس ویدیویی کمک کند.

 

مدیریت بی عیب و نقص صندوق دریافت با یک صندوق پستی متمرکز که ابتدا مهم‌ترین پیام‌های شما، حرکت‌های کشیدنی و فیلترهای هوشمند را نشان می‌دهد. دسترسی آسان به تقویم و فایل‌ها، درست از صندوق دریافت شما امکان پذیر است. برنامه اوت لوک ویژگی‌هایی برای کار کردن در حین حرکت، مانند یکپارچه‌سازی‌های Word، Excel و PowerPoint نیز ارائه می دهد. اوت لوک همچنین با Exchange، Microsoft 365، Outlook.com، Gmail و Yahoo Mail کار می‌کند.

ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه اوت لوک را بلافاصله پس از انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Outlook را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به آسانی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

آپدیت Microsoft Outlook 4.2223.0


Now Outlook can help you catch those pesky little typos that your thumbs sneak in sometimes. With Microsoft Editor, get spelling, grammar, and writing style suggestion so you can write emails from your phone with confidence.

اطلاعات بیشتر

نسخه
4.2223.0
به روز رسانی در
31 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
ارائه توسط
Microsoft Corporation
دریافت از
4.5
+7M در مجموع
5 +5M
4 +1M
3 +358K
2 +136K
1 +355K