آیکون Opera Browser: Fast & Private)

برنامه Opera Browser: Fast & Private

66.2.3445.62346 برای اندروید
+100M دانلود
4.5
+3M رای
رده سنی

Opera - اپرا یک مرورگر وب سریع، ایمن و خصوصی برای دستگاه اندروید شماست که زندگی آنلاین شما را آسان‌تر می‌کند. مرورگر اپرا دارای فید خبری دوباره تقویت شده، مسدودکننده داخلی تبلیغات و شبکه خصوصی مجازی رایگان و طراحی تمیز و کاربر پسند است که به شما امکان می دهد کارهای بیشتری را به صورت آنلاین و در زمان کمتر انجام دهید.

 

★ ویژگی های برتر ★

 

● برای وبگردی سریع تر تبلیغات را مسدود کنید

مسدودکننده اصلی تبلیغات Opera به طور کارآمدی به شما کمک می کند از شر تبلیغات مزاحم خلاص شوید و صفحات تان را برای وبگردی روان تر سریع تر بارگذاری کنید.

 

● شبکه خصوصی مجازی رایگان، نامحدود و داخلی:

حریم خصوصی و امنیت خود را با شبکه خصوصی مجازی داخلی و رایگان ما بهبود دهید. Opera VPN را در حالت خصوصی روشن کنید و آدرس IP با یک آدرس مجازی جایگزین می شود تا به شما در پیشگیری از اشتراک ناخواسته اطلاعات مکان و شناسایی راهنم کند.

 

 

● فید خبری شخصی شده:

فید خبری خودکار تحت هوشمندترین موتور خبری AI ما به شما امکان می دهد در این مرورگر در مجموعه ای از کانال های خبری شخصی شده گشت و گذار کنید، در موضوعات مورد علاقه خود مشترک شوید و خبرها را برای خواندن در زمانی دیگر، ذخیره کنید. خبرهایی سازمان یافته با AI طبق علایق خود را از دست ندهید.

 

● حالت شبانه:

حالت شبانه Opera گزینه تنظیم نور را برایتان فراهم می کند تا در راحت ترین حالت ممکن در تاریکی و با کمترین فشار به چشم مطالعه کنید. حالت شبانه به آسانی از منوی اصلی قابل دسترسی است.

 

● مدیریت رمزهای عبور و کارت های اعتباری با جاگذاری خودکار:

گزینه ذخیره خودکار رمزهای عبور سایت به سایت را انتخاب کنید و به طور ایمن اطلاعات پرداخت خود را برای خرید آنلاین به طور خودکار وارد کنید.

 

● مرورگر خصوصی:

از زبانه های خصوصی استفاده کنید تا بدون گذاشتن ردپایی در دستگاه خود، به طور ناشناس به هر جایی در اینترنت بروید. به آسانی از میان وبگردی خصوصی و عادی در گالری زبانه انتخاب کنید.

 

● به راحتی در هر صفحه ای مطالعه کنید:

مرورگر Opera دارای تنظیمات اندازه متن است که به شما کمک می کند صفحات را طبق علایق مطالعه خود تنظیم کنید. مهمتر از همه، با قابلیت اندازه متن متناسب خودکار ما برای تجربه مطالعه ای بی نظیر کاملاً سازگار است.

 

● مدیریت آسان دانلودها:

مدیر جدید دانلود ما دانلود فایل را آسان تر و سریع تر از قبل کرده است! به آسانی می توانید هر مورد دانلود شده را مرتب کنید و به اشتراک بگذارید، آن ها را از تلفن خود یا با یک حرکت انگشت به راست یا چپ، از فهرست دانلودهای خود حذف کنید. حتی زمانی که دانلود در حال اجراست از دانلود در پس زمینه برای بازکردن برنامه ای دیگر، پشتیبانی می کنیم!

 

● میانبرهای صفحه اصلی:

مرورگر Opera سریع ترین دسترسی از صفحه اصلی به جستجو، باز کردن زبانه خصوصی جدید یا اسکن کدهای QR را فراهم می کند. برای ایجاد میانبر صفحه اصلی خود، نماد Opera در صفحه اصلی دستگاه خود بلند نصب کنید و بر روی کارکرد دلخواه خود ضربه بزنید.

 

● گزینه های راه اندازی مرورگر:

هر کسی شخصیتی جداگانه دارد، پس به شما امکان می دهید تا همیشه مرورگر را با زبانه ای جدید باز کنید یا وبگردی را از جایی که ترک کرده اید، ادامه دهبد و هنگام خروج انتخاب کنید که تب های باز، بسته یا حفظ شوند.

 

● همگام سازی دستگاه های Opera خود:

به خود امکان دسترسی به همه محل یاب ها و میانبرهای شماره گیری سریع را بدهید و زبانه ها را با Opera از سایر دستگاه های خود باز کنید. اکنون Opera در اندروید به اسانی با مرورگر Opera برای رایانه همگام می شود.

در اینجا جدیدترین بروزرسانی های برنامه مرورگر اپرا همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه مرورگر اپرا را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Opera Browser: Fast & Private 66.2.3445.62346

Thanks for choosing Opera! This version adds new customizability settings, such as bottom toolbar swipe gestures, and the scroll handle on web pages.

More changes:
- Chromium 94
- New UI for ad blocking, VPN, and data savings settings
- New icons

اطلاعات بیشتر

نسخه
66.2.3445.62346
به روز رسانی در
24 آذر 1400
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
Opera
دریافت از
4.5
+3M در مجموع
5 +2M
4 +568K
3 +229K
2 +93K
1 +213K