آیکون Signal Private Messenger

برنامه Signal Private Messenger

5.0.8 برای اندروید
+10M دانلود
4.5
+601K رای
رده سنی

معرفی برنامه Signal Private Messenger

Signal Private Messenger - پیام رسان سیگنال یکی از امن ترین و مطمئن ترین پیام رسان های دنیا است. سیگنال تمرکز ویژه‌ای روی حریم خصوصی دارد و آن را همراه با همه ویژگی هایی که انتظار دارید ارائه می دهد. میلیون ها نفر روزانه از پیام رسان سیگنال برای ارتباط آزاد و فوری در هر نقطه از جهان استفاده می کنند. پیام ها را با دقت بالا ارسال کرده و دریافت کنید، در تماس های صوتی/تصویری وضوح بالا شرکت کنید، مجموعه رو به رشد ویژگی های جدید که به شما کمک می کنند تا با دیگران تماس خود را حفظ کنید را کشف کنید. فن آوری پیشرفته حافظ حریم خصوصی Signal همیشه فعال بوده، بنابراین لازم نیست جز به اشتراک گذاری لحظه های مهم با افرادی که برای شما مهم هستند به چیز دیگری فکر کنید. در سیگنال همانند تلگرام و واتساپ، رمزگذاری سرتاسر پیشرفته (قدرت گرفته از Signal Protocol که متن باز می باشد) گفتگو های شما را امن نگه می دارد. حریم خصوصی یک حالت انتخابی نیست. این تنها حالتی است که سیگنال در آن کار می کند. هر پیام، هر تماس، همیشه. در اپلیکیشن سیگنال پیام ها حتی روی شبکه های کند به سرعت و به صورت مطمئن تحویل داده می شوند. Signal به شکلی بهینه یافته است تا در بسته ترین و محیط هایی که بیشترین محدودیت را دارند هم کار کند.

 

فعالیت پیام رسان Signal به صورت غیرانتفاعی مستقل می باشد که توسعه آن توسط کاربرانی همچون شما پشتیبانی می شود. بدون هیچ گونه تبلیغ. بدون هیچ ردیابی. بدون شوخی. شما می توانید از شماره تلفن و دفتر آدرس خود برای ارتباط امن با دوستان خود استفاده کنید. چه آنطرف شهر باشند یا آنطرف اقیانوس، کیفیت پیشرفته صدا و تصویر Signal احساس نزدیکی بیشتری برای دوستان و خانواده شما ایجاد خواهد کرد. اگر نمی خواهید نور را ببینید می توانید از قالب تاریک استفاده کنید. برای هر مخاطب یک هشدار سفارشی انتخاب کنید یا تمام صداها را به طور کلی غیر فعال کنید. سایمون و گارفانکل در سال 1964 یک آهنگ مشهور در اینباره ساخته اند. در عین حال شما می توانید سکوت را هر زمان که می خواهید با انتخاب "هیچکدام" به عنوان زنگ اعلان خود تجربه کنید. می توانید از ویژگی های ویرایش تصویر که داخل برنامه قرار دارند برای طراحی، برش، و چرخاندن تصاویر خود استفاده کنید. حتی یک ابزار متن وجود دارد که که اجازه می دهد کلمات بیشتری به تصویرتان که ارزش آن 1,000 کلمه است اضافه کنید. شما همواره می توانید آخرین نسخه سیگنال را با یک کلیک از سرورهای پر سرعت رویدفا دانلود و نصب کنید تا بتوانید از جدیدترین ویژگی ها و امکانات این پیام رسان استفاده کنید.

آپدیت Signal Private Messenger 5.0.8

★ Introducing group calling! Group calls are free, private, and end-to-end encrypted, like everything else on Signal. To get started, open a Signal group and tap the video call button. Available in New Groups only.
★ Your Legacy Signal Groups will be automatically upgraded to New Groups so they can get in on the new features we recently released, like admins, @mentions, group links, and more. Upgrades don’t happen all at once or instantly, and some groups may not upgrade for a while.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
5.0.8
به روز رسانی در
۲۷ آذر ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
42.88 مگابایت
ارائه توسط
Signal Foundation
دریافت از
4.5
+601K در مجموع
5 +438K
4 +108K
3 +27K
2 +9K
1 +17K