آیکون Signal Private Messenger

برنامه Signal Private Messenger

5.4.7 برای اندروید
+50M دانلود
4.5
+1M رای
رده سنی

معرفی برنامه Signal Private Messenger

Signal Private Messenger - پیام رسان سیگنال یکی از امن ترین و مطمئن ترین پیام رسان های دنیا است. سیگنال تمرکز ویژه‌ای روی حریم خصوصی دارد و آن را همراه با همه ویژگی هایی که انتظار دارید ارائه می دهد. میلیون ها نفر روزانه از پیام رسان سیگنال برای ارتباط آزاد و فوری در هر نقطه از جهان استفاده می کنند. پیام ها را با دقت بالا ارسال کرده و دریافت کنید، در تماس های صوتی/تصویری وضوح بالا شرکت کنید، مجموعه رو به رشد ویژگی های جدید که به شما کمک می کنند تا با دیگران تماس خود را حفظ کنید را کشف کنید. فن آوری پیشرفته حافظ حریم خصوصی Signal همیشه فعال بوده، بنابراین لازم نیست جز به اشتراک گذاری لحظه های مهم با افرادی که برای شما مهم هستند به چیز دیگری فکر کنید. در سیگنال همانند تلگرام و واتساپ، رمزگذاری سرتاسر پیشرفته (قدرت گرفته از Signal Protocol که متن باز می باشد) گفتگو های شما را امن نگه می دارد. حریم خصوصی یک حالت انتخابی نیست. این تنها حالتی است که سیگنال در آن کار می کند. هر پیام، هر تماس، همیشه. در اپلیکیشن سیگنال پیام ها حتی روی شبکه های کند به سرعت و به صورت مطمئن تحویل داده می شوند. Signal به شکلی بهینه یافته است تا در بسته ترین و محیط هایی که بیشترین محدودیت را دارند هم کار کند.

 

فعالیت پیام رسان Signal به صورت غیرانتفاعی مستقل می باشد که توسعه آن توسط کاربرانی همچون شما پشتیبانی می شود. بدون هیچ گونه تبلیغ. بدون هیچ ردیابی. بدون شوخی. شما می توانید از شماره تلفن و دفتر آدرس خود برای ارتباط امن با دوستان خود استفاده کنید. چه آنطرف شهر باشند یا آنطرف اقیانوس، کیفیت پیشرفته صدا و تصویر Signal احساس نزدیکی بیشتری برای دوستان و خانواده شما ایجاد خواهد کرد. اگر نمی خواهید نور را ببینید می توانید از قالب تاریک استفاده کنید. برای هر مخاطب یک هشدار سفارشی انتخاب کنید یا تمام صداها را به طور کلی غیر فعال کنید. سایمون و گارفانکل در سال 1964 یک آهنگ مشهور در اینباره ساخته اند. در عین حال شما می توانید سکوت را هر زمان که می خواهید با انتخاب "هیچکدام" به عنوان زنگ اعلان خود تجربه کنید. می توانید از ویژگی های ویرایش تصویر که داخل برنامه قرار دارند برای طراحی، برش، و چرخاندن تصاویر خود استفاده کنید. حتی یک ابزار متن وجود دارد که که اجازه می دهد کلمات بیشتری به تصویرتان که ارزش آن 1,000 کلمه است اضافه کنید. شما همواره می توانید آخرین نسخه سیگنال را با یک کلیک از سرورهای پر سرعت رویدفا دانلود و نصب کنید تا بتوانید از جدیدترین ویژگی ها و امکانات این پیام رسان استفاده کنید.

آپدیت Signal Private Messenger 5.4.7

★ Support for landscape video calling in one-on-one conversations lets you rotate your phone without tilting your head.
★ Send photos faster than ever while using less bandwidth thanks to image compression improvements that help larger-than-life memories become just the right size.
★ We streamlined the design of conversation headers and the message composition box to improve accessibility, give the app a more modern appearance, and to make your wallpapers look even better.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
5.4.7
به روز رسانی در
۱ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
33.79 مگابایت
ارائه توسط
Signal Foundation
دریافت از
4.5
+1M در مجموع
5 +998K
4 +245K
3 +72K
2 +22K
1 +43K