آیکون Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter

Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter

1.1.2 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+369K رای
رده سنی

معرفی برنامه Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter

Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter یک برنامه گام شمار، قدم سنج و کالری سنج رایگان است. این قدم سنج با استفاده از حسگر داخلی گام ها را شمارش می کند. برنامه بدون ردیاب GPS کار می کند، بنابراین تا حد زیادی باتری را ذخیره می کند. این برنامه میزان کالری سوزانده شده، مسافت پیموده شده و زمان و غیره را نیز محاسبه می کند. همه این اطلاعات خیلی ساده در نمودارهایی به شما نشان داده می شود.

 

فقط دکمه شروع را بزنید تا برنامه شروع به شمارش گام کند. فرقی نمی کند دستگاه در دستتان باشد یا در کیف، جیب یا دستبندتان، این برنامه حتی وقتی صفحه تلفنتان قفل است هم بطور خودکار گام هایتان را شمارش می کند.

 

ذخیره باتری

این گام شمار با استفاده از حسگر داخلی گام هایتان را شمارش می کند و بدون ردیاب GPS این کار را انجام می دهد، بنابراین مصرف باتری آن بسیار پایین است.

 

«بدون قابلیت های پولی»

تمام قابلیت های این برنامه ۱۰۰٪ رایگان است. شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از تمام این قابلیت ها استفاده کنید.

 

۱۰۰٪ خصوصی

نیاز به ورود به سیستم نیست. ما هرگز اطلاعات شخصی تان را جمع آوری نمی کنیم و آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهیم.

 

شروع، مکث، شروع مجدد

برای ذخیره باتری می توانید هر زمان که خواستید، شمارش را مکث یا شروع کنید. این برنامه به محض اینکه مکث شود، آمار بازخوانی از اطلاعات پس زمینه را متوقف می کند. همچنین می توانید تعداد گام ها را از نو شروع کنید تا از ۰ شمرده شود.

 

طراحی به روز

این گام شمار را بهترین تیم موفق Google Play در سال ۲۰۱۶ طراحی کرده اند. طراحی ساده آن کاربرد آن را آسانتر کرده است.

 

نمودارهای گزارشی

نمودارهای گزارشی خلاقانه ترین روش هایی هستند که به ویژه برای دستگاه های همراه طراحی شده اند تا داده های پیاده روی تان را راحت تر دنبال کنید. در این نمودارها می توانید آمار ۲۴ اخیر یا آمار هفتگی و ماهانه را ببینید.

 

پوسته های چند رنگ

پوسته های چند رنگ در دست طراحی هستند. در این گام شمار می توانید یکی از این پوسته ها را انتخاب کرده و از تجربه شمارش گام های خود لذت ببرید.

 

«نکته مهم»

● لطفاً برای اطمینان از شمارش درست گام، اطلاعات درست را در تنظیمات وارد کنید چون برنامه با استفاده از این داده ها مسافت پیموده شده و کالری سوزانده شده را محاسبه می کند.

● می توانید حساسیت «قدم سنج» را طوری تنظیم کنید که گام هایتان را دقیق تر شمارش کند.

● در برخی از دستگاه ها به دلیل فرآیند ذخیره انرژی، اگر صفحه قفل باشد، شمارش گام متوقف می شود.

● گام شمار برای دستگاه هایی قدیمی که صفحه شان قفل می شود دردسترس نیست. این یک مشکل نیست. متأسفیم اما نمی توانیم این مورد را رفع کنیم.

آپدیت Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter 1.1.2

• Bug fixed

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.1.2
به روز رسانی در
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
حجم فایل
10.08 مگابایت
ارائه توسط
Leap Fitness Group
دریافت از
Contains ads
4.6
+369K در مجموع
5 +319K
4 +23K
3 +7K
2 +4K
1 +14K