آیکون Pinngle Safe Messenger: Free Calls & Video Chat)

برنامه Pinngle Safe Messenger: Free Calls & Video Chat

2.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.3
+37K رای
رده سنی

Pinngle یک برنامه پیام رسان امن است که امکاناتی مانند چت و گفتگوی خصوصی، تماس ویدیویی رایگان و تماس های بین المللی بسیار ارزان را به کاربران خود ارائه می دهد. یک تیم چند ملیتی Pinngle را برای ایجاد جهانی با اتصال بهتر ایجاد کردند. در حالی که بسیاری از اپلیکیشن های پیام رسان فاقد بهترین کیفیت یا امنیت کامل حریم خصوصی اطلاعات هستند، Pinngle بهترین و امن ترین ارتباط در میان مردم را ایجاد کرده است. ما در این ماموریت هستیم تا مکالمه با کیفیت، ارتباط قابل اطمینان، حریم شخصی و امنیت کامل را در دسترس همه قرار دهیم. پینگل بر اساس این 5 ارزش راه خود را ادامه می دهد.

Pinngle می کوشد یک پیام رسان قابل اعتماد برای همه افراد جهان باشد. ما بستری را برای ارتباط مردم برقرار می کنیم و هرگز اجازه نمی دهیم که اشخاص ثالث به این حریم خصوصی ورود کنند. شما می توانید خود را کاملاً در پینگل بیان کنید، زیرا هرگز لازم نیست نگران حریم خصوصی یا امنیت خود باشید. پینگل مسنجر کمترین مصرف اینترنت و باتری را دارد. Pinngle Messenger یک برنامه پیام رسان و تماس تلفنی ایمن، سریع و رایگان است. به جامعه جهانی ما از افرادی که به قدرت ارتباطات اعتقاد دارند، بپیوندید. همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Pinngle را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه پیام رسان پینگل را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Pinngle Safe Messenger: Free Calls & Video Chat 2.0

New Feed feature added - now you can browse the variety of channels inside Pinngle in one place as well as fixed some bugs in order to improve your app usage experience

اطلاعات بیشتر

نسخه
2.0
به روز رسانی در
2 دی 1400
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
ارائه توسط
Pinngle CJSC
دریافت از
4.3
+37K در مجموع
5 +27K
4 +2K
3 +2K
2 +1K
1 +4K