آیکون صحیفه سجادیه)

برنامه صحیفه سجادیه

1.1.1 برای اندروید
+1K دانلود
4.9
251 رای
رده سنی

صحیفه کامله سجادیه دربردارنده برخی از دعاهای امام چهارم شیعیان، علی بن الحسین زین العابدین علیه السلام می باشد که در قالب پنجاه و چهار دعا، گنجینه‌ای غنی از معارف الهی و ارتباط انسان با خداوند متعال را ارائه کرده است. این کتاب همواره مورد توجه جدی بسیاری از عالمان و عارفان راستین قرار گرفته است تا جایی که به آن لقب زبور آل محمد داده‌اند. برنامه حاضر از جمله برنامه های تولید شده در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در حوزه دعا است.

نرم افزار صحیفه سجادیه همراه برای استفاده در تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید تهیه شده و به صورت آنلاین در اختیار کاربران محترم قرار می‌گیرد. در این نسخه علاوه بر متن صحیفه کامله سجادیه، ترجمه ها و شروح مختلف صحیفه ارائه شده است. همچنین قابلیت‌های دیگری از قبیل جستجوی محتوا، فهرست موضوعی، لغتنامه و صوت صحیفه و ... برای کاربران فراهم گردیده است. کاربران می‌توانند پس از قطع ارتباط با شبکه از متن صحیفه، دو ترجمه، دو شرح و صوت صحیفه به صورت آفلاین استفاده کنند.

نرم افزار صحیفه سجادیه شامل متن صحیفه کامله سجادیه مشتمل بر پنجاه و چهار دعا همراه با ترجمه و صوت می‌باشد. ترجمه و شرح این اپلیکیشن مشتمل بر ترجمه های صحیفه به زبان فارسی، و شروح آن به زبان های فارسی و عربی است. فهرست موضوعی صحیفه سجادیه در دو بخش عربی و فارسی ارائه شده است. بخش لغتنامه نیز ترجمه کلمات صحیفه سجادیه را ذیل هر فراز ارائه می دهد. علاوه بر فهرست موضوعی و متن عربی صحیفه که قابلیت جستجوی عناوین و متن دعا در آن وجود دارد، در بخش های ترجمه و شرح نیز امکان جستجوی محتوا وجود دارد. در اینجا جدیدترین بروزرسانی های این اپلیکیشن همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه صحیفه سجادیه را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت صحیفه سجادیه 1.1.1

رفع اشکال در نمایش لیست ترجمه ها
رفع اشکال نمایش راهنما در حالت شب

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.1.1
به روز رسانی در
10 خرداد 1401
رده سنی
۳ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1K
ارائه توسط
Computer Research Center of Islamic Sciences
دریافت از
4.9
251 در مجموع
5 239
4 9
3 3
2 0
1 0