آیکون Shadow Fight 2)

بازی Shadow Fight 2

2.20.0 برای اندروید
+100M دانلود
4.6
+15M رای
رده سنی

Shadow Fight 2 APK Download + Mod - دانلود بازی شادو فایت 2 برای اندروید
نسخه معمولی رسمی + مود هک شده (الماس و پول بی نهایت)

Shadow Fight 2 - مبارزه سایه 2 یک ترکیب بی نظیر از بازی نقش آفرینی و مبارزه ای کلاسیک است. این بازی به شما امکان می دهد شخصیت خود را به سلاح های کشنده بی شمار و مجموعه ای کمیاب از زره پوش ها مجهز کنید، و با ده ها تکنیک هنرهای رزمی با حریفان خود مبارزه کنید. دشمنان خود را شکست دهید، کارفرمایان دیو را تحقیر کنید و کسی باشید که دروازه سایه ها را می بندد. آیا مهارت های لازم برای پیروزی که با لگد زدن، مشت زدن، پرش و بریدن به دست می آید را دارید؟ در بازی اکشن Shadow Fight 2 شما شاهد صحنه های رزمی با جزئیات شگفت آور و جذاب با یک سیستم انیمیشن کاملا جدید خواهید بود. به لطف یک رابط کاربری جنگی کاملاً جدید که به طور اختصاصی برای صفحه نمایش های لمسی طراحی شده است، قادر خواهید بود دشمنان خود را با کنترل های آسان و شهودی نابود کنید. این بازی نقش آفرینی مبارزه ای آدرنالین سوز و پر از هیجان، دارای یک داستان همه جانبه و جذاب است که در آن می توانید از طریق شش دنیای مختلف که پر از شیاطین خطرناک است ماجراجویی خود را آغاز کنید. جنگجوی خود را با شمشیرهای رزمی، نانچیکو، لباس های زرهی، قدرت های جادویی و موارد دیگر سفارشی کنید.

کنترل های بازی شادو فایت 2 جزو بهترین هایی هستند که تا به حال دیده اید. جوی استیک جهتی که در بازی تعبیه شده است بسیار دقیق و بسیار بزرگ است، بنابراین می توانید به راحتی حرکات خود را برنامه ریزی کنید. شما می توانید با دشمنان مختلف مبارزه کنید و انواع سلاح هایی که هر کدام سبک مبارزه متفاوتی دارند را باز کنید. در حالی که در مراحل مختلف بازی پیشرفت می کنید به این سلاح ها دسترسی خواهید داشت و می توانید هر طور که بخواهید آنها را انتخاب کنید. خود مبارزه، حتی اگر کنترل زیادی روی آن داشته باشید، بسیار دشوار است، عمدتاً به این دلیل که بسیار کند و در عین حال بسیار روان است. یکی از چیزهای مهم در این بازی، زمان بندی است که انجام آن به بهترین نحو مستلزم تمرین زیادی است. گرافیک بازی به طرز لذت بخشی ساده می باشد. پس‌زمینه‌ها نیز بسیار ساده هستند، اما به اندازه‌ای عمق به آن اضافه شده است که مبارزه را جذاب و گیرا کند. انیمیشن‌ها چیزی هستند که بازی در این زمینه واقعاً می‌درخشد و مبارزه آنقدر روان است که تقریباً واقعی به نظر می‌رسد.

در نهایت، صدای بازی نیز به صورت نقطه به نقطه است و اینطور به نظر می‌رسد که شما واقعاً درگیر مبارزه هستید. Shadow Fight 2 قطعا یکی از بهترین تجربه های مبارزه ای است که تا به حال روی یک دستگاه دستی خواهید داشت. انیمیشن‌های مبارزات کاملاً خیره‌کننده هسند، اما مبارزه را کمی کند می‌کنند، به این معنی که واقعاً باید یاد بگیرید که چگونه شخصیت خود را زمان‌بندی و کنترل کنید. همچنین هزاران سلاح مختلف در دسترس هستند تا تجربه شما را سرگرم کننده تر و متنوع تر کنند. شما همواره می توانید نسخه جدید بازی Shadow Fight 2 را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. این نسخه رسمی بازی شادو فایت 2 است که ما از گوگل پلی دریافت می کنیم و در کنار نسخه مود شده در اختیار شما قرار می دهیم.

آپدیت Shadow Fight 2 2.20.0

*In the bowels of the earth there lives an ancient cult that organizes ritual battles for the glory of cruel gods. Save humanity from their rage!
*New event in honor of the Dragon Boat Festival!
*Bugfixes
*Optimization

اطلاعات بیشتر

نسخه
2.20.0
به روز رسانی در
10 خرداد 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
NEKKI
دریافت از
4.6
+15M در مجموع
5 +12M
4 +1M
3 +480K
2 +226K
1 +699K