آیکون Shadow Fight 2 - مبارزه سایه 2)

بازی Shadow Fight 2 - مبارزه سایه 2

2.17.1 برای اندروید
+100M دانلود
4.6
+14M رای
رده سنی

Shadow Fight 2 - مبارزه سایه 2 (شادو فایت 2) یک ترکیب بی نظیر از بازی نقش آفرینی و مبارزه ای کلاسیک است. این بازی به شما امکان می دهد شخصیت خود را به سلاح های کشنده بی شمار و مجموعه ای کمیاب از زره پوش ها مجهز کنید، و با ده ها تکنیک هنرهای رزمی با حریفان خود مبارزه کنید. دشمنان خود را شکست دهید، کارفرمایان دیو را تحقیر کنید و کسی باشید که دروازه سایه ها را می بندد. آیا مهارت های لازم برای پیروزی که با لگد زدن، مشت زدن، پرش و بریدن به دست می آید را دارید؟

 

در بازی اکشن Shadow Fight 2 شما شاهد صحنه های رزمی با جزئیات شگفت آور و جذاب با یک سیستم انیمیشن کاملا جدید خواهید بود. به لطف یک رابط کاربری جنگی کاملاً جدید که به طور اختصاصی برای صفحه نمایش های لمسی طراحی شده است، قادر خواهید بود دشمنان خود را با کنترل های آسان و شهودی نابود کنید. این بازی نقش آفرینی مبارزه ای آدرنالین سوز و پر از هیجان، دارای یک داستان همه جانبه و جذاب است که در آن می توانید از طریق شش دنیای مختلف که پر از شیاطین خطرناک است ماجراجویی خود را آغاز کنید. جنگجوی خود را با شمشیرهای رزمی، نانچیکو، لباس های زرهی، قدرت های جادویی و موارد دیگر سفارشی کنید. شما همواره می توانید نسخه جدید بازی Shadow Fight 2 را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. این نسخه رسمی بازی است که ما از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم.

آپدیت Shadow Fight 2 - مبارزه سایه 2 2.17.1

-The holiday is already knocking at our doors! However, it's taken the form of a horrible creature from the depths of the forest... And now the celebrations are under threat! Save them while there's still time!
-New Battle Pass: complete daily tasks, earn points in the event raid, and get rewards!
-Localization corrections
-Bug fixes
-Optimization

اطلاعات بیشتر

نسخه
2.17.1
به روز رسانی در
2 دی 1400
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
Nekki - Action and Fighting Games
دریافت از
4.6
+14M در مجموع
5 +12M
4 +1M
3 +466K
2 +218K
1 +668K