آیکون Shazam: Music Discovery)

برنامه Shazam: Music Discovery

12.29.0-220616 برای اندروید
+500M دانلود
4.6
+7M رای
رده سنی

Shazam - شازم هر آهنگ را در چند ثانیه شناسایی می کند. هنرمندان، اشعار، ویدیو ها و لیست های پخش، همه را به صورت رایگان پیدا کنید. با برنامه شازام می توانید نام هر آهنگ را در چند ثانیه پیدا کنید. همچنین می توانید متن اشعار را به صورت همگام سازی شده با آهنگ مشاهده کنید. با قابلیت از Pop-up Shazam می توانید برای شناسایی موزیک در هر برنامه ای مانند اینستاگرام، یوتیوب، TikTok و ... استفاده کنید. اگر به اینترنت متصل نیستید مشکلی نیست، زیرا شازم به صورت آفلاین نیز کار می کند. با فعال کردن Auto Shazam می توانید حتی زمانی که برنامه را می بندید، پیدا کردن آهنگ ها را ادامه دهید.

با نمودارهای Shazam می توانید بدانید که در کشور یا شهر شما چه چیزی محبوب است. آهنگ ها و لیست های پخش توصیه شده را دریافت کنید تا آهنگ های جدید را کشف کنید. شزم سریع ترین راه برای پیدا کردن آهنگ می باشد! ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه Shazam را بلافاصله پس از انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Shazam را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به آسانی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

آپدیت Shazam: Music Discovery 12.29.0-220616

Thanks for Shazaming! We’re always working hard to make the app faster and better than ever. Update to the most recent version to enjoy the latest and greatest Shazam.

Don’t forget to keep your Shazams safe and in sync between your devices. Simply create an account and we’ll back up your Shazams so you’ll never lose them.

Love the app? Rate us! Your feedback is music to our ears, and it helps us make Shazam even better.

اطلاعات بیشتر

نسخه
12.29.0-220616
به روز رسانی در
30 خرداد 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+500M
ارائه توسط
Apple Inc.
دریافت از
4.6
+7M در مجموع
5 +5M
4 +888K
3 +298K
2 +120K
1 +316K