آیکون Shooting World - Gun Fire)

بازی Shooting World - Gun Fire

1.3.15 برای اندروید
+50M دانلود
4.7
+1M رای
رده سنی

Shooting World APK Download + Mod - دانلود بازی دنیای تیراندازی برای اندروید
نسخه معمولی رسمی + مود هک شده (پول بی نهایت)

Shooting World یک بازی تیراندازی سه بعدی (3D) با انواع اسلحه های قدرتمند است. منطق این بازی اکشن بسیار ساده است، فقط کافیست با اسلحه خود هدف گیری کنید و به اهداف مختلف شلیک کرده تا امتیاز بیشتری کسب کنید. در این بازی تجربه کار با اسلحه ساده و منحصر به فرد است و شما به راحتی می توانید با یک دست هدف گیری و شلیک کنید. سلاح های شگفت انگیز Kar98k، M24، AWM، Barrett ... همه رایگان هستند و می توانید با عبور از مراحل این بازی آنها را دریافت کنید. با وجود نقشه های شگفت انگیز سه بعدی، می توانید تیراندازی به اهداف را در محیط ها و آب و هوای مختلف امتحان کنید.

بطری، هواپیماهای بدون سرنشین، کامیون، میوه، بشقاب و ... طیف گسترده ای از اهداف تیراندازی را تشکیل می دهند و شما می توانید انواع سرگرمی های تیراندازی را داشته باشید. صدها مرحله خاص طراحی شده است که در آن می توانید خود را به چالش بکشید و مهارت های تیراندازی خود را مدام بهبود ببخشید. امکان بازی به صورت آفلاین نیز وجود دارد و شما می توانید بازی را در هر زمان و هر مکان آغاز کنید. برای دریافت جدیدترین بروزرسانی های این بازی همواره می توانید نسخه جدید رسمی و مود شده بازی Shooting World را بصورت جداگانه با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و به آسانی در دستگاه اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Shooting World - Gun Fire 1.3.15

We fixed the bug in this release, optimized the running environment of the game, added more interesting elements and level design.

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.3.15
به روز رسانی در
22 اردیبهشت 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
ارائه توسط
Gun Fire Studio
دریافت از
4.7
+1M در مجموع
5 +852K
4 +116K
3 +38K
2 +10K
1 +24K