آیکون Six Pack in 30 Days - Abs Workout

Six Pack in 30 Days - Abs Workout

1.0.21 برای اندروید
+50M دانلود
4.9
+874K رای
رده سنی

معرفی برنامه Six Pack in 30 Days - Abs Workout

Six Pack in 30 Days - Abs Workout برنامه ای برای داشتن عضلات شکم 6 تکه در 30 روز می باشد که می توانید با ورزش عضلات شکم به این هدف دست پیدا کنید. می‌خواهید چربی شکمتان را بسوزانید و عضلات شکم ۶ تکه بسازید؟ با این برنامه بسیار مؤثرِ ورزش عضلات شکم، به عضلات شکمتان فرم بدهید. ورزش‌های موجود در این اپلیکیشن برای تمام سطوح مناسب بوده و به‌آسانی می‌توانید آن‌ها را در خانه یا هر زمان و هر کجا انجام دهید. هر روز با صرف چند دقیقه به عضلات شکم که رویایش را دارید برسید!

 

برنامه ورزشی با سطوح مختلف

کاهش چربی شکم، ورزش شدید عضلات شکم و عضلات شکم ۶ تکه - این ۳ سطح تمرینات ورزشی کمک می‌کند چربی شکم را بسوزانید و گام به گام عضلات شکم‌تان را بسازید. چه مبتدی باشید، چه حرفه‌ای می‌توانید تمرین ورزشی مناسب خود را در این برنامه پیدا کنید. تمرینات مختلفی برای هر روز طراحی شده‌اند تا تازگی و هیجان آن حفظ شود.

 

تمرینات ورزشی ۳۰ روزه

وقتی هدف مشخصی را برای خود تعیین کردید، خیلی زود نتایج شگفت‌انگیز آن را خواهید دید. برنامه Six Pack in 30 Days - Abs Workout با ارائه تمرینات ورزشی ۳۰ روزه کمک می‌کند اهدافی برای تمریناتتان تعیین کنید. همه تمرینات رایگان هستند و به شما در سوزاندن چربی شکم و همچنین فرم دادن به عضلات شکم کمک می‌کنند. شدت تمرینات به‌تدریج افزایش می‌یابد، بنابراین به‌آسانی می‌توانید ورزش را تبدیل به عادت روزانه‌تان کنید.

 

مربی خصوصی‌تان در خانه

آیا استخدام مربی خصوصی گران است؟ وقت رفتن به باشگاه ورزشی را ندارید؟ اپلیکیشن عضلات شکم ۶ تکه - «ورزش عضلات شکم» مربی خصوصی‌تان در خانه است. بر اساس اصل تمرین تناوبی با شدت بالا، این تمرینات ورزشی به اندازه تمرین در باشگاه ورزشی مؤثر است.

 

تصاویر متحرک و راهنماهای ویدئویی

عضلات شکم ۶ تکه - از نظر علمی ثابت شده است که «ورزش عضلات شکم» به تقویت تمام عضلات شکم کمک می‌کند. به کمک تصاویر متحرک و راهنماهای ویدئویی در این برنامه می‌توانید از نحوه انجام درست و مؤثر هر حرکت مطمئن شوید.

 

قابلیت ها:

 

* تمرینات ورزشی ۳۰ روزه برای ساختن عضلات شکم ۶ تکه و بدنی قوی

* تمرینی شگفت‌انگیز برای مدیریت وزن و ساختن عضله

* افزایش تدریجی شدت تمرینات

* امکان سفارشی‌سازی یادآوری‌های تمریناتتان

* ثبت خودکار روند پیشرفت تمرینات

* مناسب برای همه: مبتدی‌ها، سالمندان، آقایان، خانم‎ها، نوجوانان

آپدیت Six Pack in 30 Days - Abs Workout 1.0.21

• Bug fixed

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.0.21
به روز رسانی در
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
اندروید مورد نیاز
4.4 وبالاتر
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
12.6 مگابایت
ارائه توسط
Leap Fitness Group
دریافت از
Contains ads
4.9
+874K در مجموع
5 +804K
4 +43K
3 +12K
2 +3K
1 +12K