آیکون Snapchat - اسنپ چت)

برنامه Snapchat - اسنپ چت

11.85.0.32 برای اندروید
+1B دانلود
4.2
+30M رای
رده سنی

Snapchat - اسنپ چت راهی سریع و سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی خود با دوستان و خانواده است. به راحتی و در چند ثانیه یک عکس یا فیلم بگیرید، توضیحات خود را اضافه کنید و آن را برای بهترین دوستان و خانواده خود ارسال کنید. با برنامه اسنپ چت می توانید احساسات و حالت های خود را با فیلترها، لنزها، Bitmoji ها و انواع افکت های سرگرم کننده و جذاب بیان کنید. شما می توانید لنز یا فیلتر را بر روی عکس خود قرار دهید. هر روز موارد جدید نیز به آن اضافه می شود و با استفاده از آنها می توانید چهره خود را تغییر دهید، با بیتموجی سه بعدی خود برقصید و بازی هایی که می توانید با چهره خود انجام دهید را کشف کنید. همچنین می توانید فیلترهای خود را بسازید تا به عکس ها و فیلم ها اضافه کنید، یا لنزهای ساخته شده توسط سایر کاربران را امتحان کنید!

 

با دوستان خود در تماس باشید و با آنها چت کنید، یا روز خود را از طریق استوری های گروهی به اشتراک بگذارید. چت تصویری با حداکثر 16 دوست به طور همزمان قابل انجام است و حتی می توانید از فیلترها و لنزها نیز در آنها استفاده کنید! احساسات خود را با Friendmoji ها بیان کنید. Bitmoji های اختصاصی که فقط برای شما و یک دوست ساخته شده است.

 

دوستان خود را فالو و استوری های آنها را تماشا کنید و با استوری های اختصاصی ناشران و سازندگان برتر به روز باشید. اگر دوستانتان مکان خود را با شما به اشتراک گذاشته باشند، می توانید ببینید که کجا هستند. شما می توانید موقعیت مکانی خود را با بهترین دوستان خود به اشتراک بگذارید، یا از طریق حالت Ghost Mode موقعیت خود را مخفی کنید. لایو استوری های افرادی که در اطراف شما هستند و حتی مردم سراسر جهان را پیدا کنید.

 

با سرویس ذخیره سازی ابری اسنپ چت می توانید اسنپ هایی که ذخیره کرده اید را دوباره مشاهده کنید. لحظه های قدیمی را ویرایش و برای دوستان خود ارسال کنید، یا آنها را در Camera Roll خود ذخیره کنید. شما می توانید استوری هایی از خاطرات مورد علاقه خود را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود ایجاد کنید.

همیشه می توانید نسخه جدید برنامه Snapchat را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های برنامه اسنپ چت را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت Snapchat - اسنپ چت 11.85.0.32

Bug fixes and improvements! 👻

اطلاعات بیشتر

نسخه
11.85.0.32
به روز رسانی در
2 تیر 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+1B
ارائه توسط
Snap Inc
دریافت از
4.2
+30M در مجموع
5 +20M
4 +3M
3 +2M
2 +1M
1 +3M