آیکون SoundHound - Music Discovery)

برنامه SoundHound - Music Discovery

9.10.1 برای اندروید
+100M دانلود
4.4
+920K رای
رده سنی

SoundHound - ساوندهاوند برنامه ای برای پیدا کردن آهنگ از روی صدا است که توسط آن می توانید نام آهنگ و خواننده موسیقی در حال پخش را پیدا کنید. فرقی نمی کند که در خانه، در ماشین یا در هر جای دیگر باشید. فقط برنامه SoundHound را باز کنید، دکمه بزرگ نارنجی را بزنید، و ما دقیقاً به شما می گوییم چه آهنگی در حال پخش شدن است! این یکی از بهترین برنامه های پیدا کننده آهنگ است.

 

تمام آهنگ ها و اشعاری که پیدا می کنید در تاریخچه شخصی شما نگهداری می شوند، و یک نقشه موزیک (Music Map) نیز خواهید داشت تا دقیقاً به همان قسمت از آهنگی که شنیده اید و از آن خوشتان آمد دسترسی آسان داشته باشید. همچنین می توانید برای ساخت لیست های پخش، اکانت Spotify خود را وصل کنید و آهنگ ها را در تمام ژانرها جستجو کنید و موارد دلخواه جدید پیدا کنید. همه آنها همراه با متن ترانه همگام سازی شده هستند.

 

با ترانه های واقعی آواز بخوانید

اشعار همه موزیک های اخیراً پیدا شده و مورد علاقه خود را مرور کنید. همراه با آهنگ آواز بخوانید، تمام کلمات را به خاطر بسپارید، و در پایان یک استاد کارائوکه شوید. همچنین می توانید اشعار محبوب ترین آهنگ های SoundHound را در ژانرها و دسته های مختلف کشف کنید!

 

پیدا کنید

- روی دکمه بزرگ نارنجی ضربه بزنید تا موسیقی که در اطراف شما در حال پخش شدن است پیدا شود، از جمله عنوان، هنرمند، آلبوم و متن آهنگ

- آهنگی در ذهن شما گیر کرده است و نام آن را نمی دانید؟ دکمه را فشار دهید، آواز بخوانید یا ریتم آن آهنگ را زمزمه کنید، و ما بقیه را انجام خواهیم داد!

- تمام اکتشافات خود را با صفحه سابقه شخصی خود داشته باشید

- داغترین آهنگ های جدید را در نمودارهای ژانر، جهانی و محبوب مشاهده کنید

- با قابلیت Music Map، آنچه را که در نزدیکی شما و سراسر جهان پخش می شود مطلع شوید

- حساب اسپاتیفای (Spotify) خود را متصل کنید تا موزیک را به طور مستقیم در SoundHound پخش کنید

همیشه می توانید نسخه جدید برنامه SoundHound را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های این برنامه جستجوی آهنگ با صدا را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

آپدیت SoundHound - Music Discovery 9.10.1

Bug fixes and improvements

اطلاعات بیشتر

نسخه
9.10.1
به روز رسانی در
26 تیر 1398
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+100M
ارائه توسط
SoundHound Inc.
دریافت از
4.4
+920K در مجموع
5 +625K
4 +157K
3 +52K
2 +22K
1 +62K