آیکون Star Wars: Galaxy of Heroes)

Star Wars: Galaxy of Heroes

0.30.1125675 برای اندروید
+50M دانلود
4.5
+1M رای
رده سنی

درباره این بازی

Star Wars: Galaxy of Heroes APK Download - دانلود بازی جنگ ستارگان: کهکشان قهرمانان برای اندروید
نسخه معمولی رسمی

Star Wars: Galaxy of Heroes یک بازی نقش آفرینی (RPG) با سیستم مبارزه نوبتی است. در این بازی می توانید تعدادی از نمادین ترین شخصیت های جنگ ستارگان را جمع آوری کنید. با آنها می توانید بهترین گروه قهرمانان را ایجاد کنید و با آنها در سراسر کهکشان مبارزه کنید. وقتی بازی شروع می‌شود، فقط تعداد کمی از شخصیت‌های غیر مهم مانند یک استورم تروپر یا یک جدای ساده به شما داده می‌شود. با این حال، با تکمیل ماموریت های بیشتر و پیروزی در نبردها، می توانید شخصیت های جدید و قدرتمندتری دریافت کنید. هان سولو، لوک اسکای واکر، دارث ویدر، دارث ماول و چوباکا، تنها برخی از شخصیت‌های شناخته شده‌ای هستند که می‌توانید برای تیم خود استخدام کنید. در سراسر کهکشان نبرد کنید و با قهرمانان سمت تاریک و روشن مورد علاقه خود در مکان های نمادین مبارزه کنید. تیم رویایی خود را با استفاده از شخصیت‌های هر دوره، از جمله شخصیت‌های جدید از Mandalorian، Star Wars: The Force Awakens، Rogue One™: A Star Wars™ Story، و Star Wars™: The Last Jedi™، بسازید و آن را سفارشی کنید. در مبارزات نوبتی، نبردهای حماسی رئیس ها، پیشرفت شخصیت بی نظیر و موارد دیگر شرکت کنید. با رقابت در نبردهای حماسی در یک کانتینای دور، حریفان خود را شکست دهید و به اوج برگردید. قهرمانان، اسطوره ها و دیگر شخصیت‌ها را از کهکشان جنگ ستارگان جمع‌آوری کنید تا تیم‌های سمت نور و تاریکی را ایجاد کنید.

شما باید استراتژی مبارزه داشته باشید؛ حرکات استراتژیک انجام دهید و هم تیمی هایی را با توانایی های شگفت انگیز انتخاب کنید، تا با گروه های شکست ناپذیر وارد جنگ شوند. قهرمانان خود را به بهترین تجهیزات مجهز کنید و قفل توانایی های سرگرم کننده را باز کنید تا تیم خود را غیرقابل توقف کنید. سیستم مبارزه در بازی Star Wars: Galaxy of Heroes بسیار ساده است. وقتی نوبت شماست، شما انتخاب می کنید که به کدام دشمن حمله کنید و چه نوع حمله ای را می خواهید با شخصیت خود انجام دهید. هر کاراکتر بسته به نوع قهرمان می تواند یک حمله معمولی و یک حمله ویژه انجام دهد. برای مثال برخی جدای ها به شما اجازه می دهند شخصیت های آسیب دیده خود را با مهارت خاص خود درمان کنید. در بین نبردها، می توانید از کانتینایی که پایگاه عملیات خود را در آن دارید بازدید کنید. در آنجا می‌توانید تمام قهرمان‌هایی که قفل آنها را باز کرده‌اید مشاهده کنید، شخصیت‌های بیشتری بخرید، شخصیت‌ها و سلاح‌های خود را ارتقا دهید و غیره. این بازی یک لذت واقعی برای طرفداران جنگ ستارگان است. ما جدیدترین بروزرسانی های بازی جنگ ستارگان: کهکشان قهرمانان را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. بنابراین همیشه می توانید نسخه جدید بازی Star Wars: Galaxy of Heroes را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

تغییرات جدید

Our latest title update introduces a number of quality of life changes for Mods and a new feature, Mod Calibration! Mod Calibration allows you to tune your Mods even further by transferring slices between stats to create the best Mod for your roster.
Managing your Mods is easier than ever! Quickly explore your Mod inventory with new tools for batch upgrading and saving filters for Mods. The new Mod Enhance screen is a one stop spot to slice, upgrade, sell, and now Calibrate your Mods.

اطلاعات بازی

نسخه 0.30.1125675
تاریخ به‌روزرسانی 17 شهریور 1401
حجم 87.6 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.4 و بالاتر
تعداد دانلود +50M
رده سنی ۱۲ سال و بالاتر
ارائه کننده ELECTRONIC ARTS
صفحه گوگل پلی com.ea.game.starwarscapital_row

تصاویر بازی

4.5
+1M در مجموع
5 +1M
4 +318K
3 +82K
2 +27K
1 +83K

ارسال دیدگاه جدید