آیکون State of Survival)

بازی State of Survival

1.15.40 برای اندروید
+50M دانلود
4.5
+2M رای
رده سنی

State of Survival - شش ماه از آغاز آخرالزمان زامبی ها گذشته است. ویروس شهر را آلوده کرده است. شش ماه ترس، وحشت، بقا و مبارزه با زامبی ها. اکنون شما یک بازمانده هستید و دوستانتان به صورت شجاعانه ای در حال مبارزه با هیولاها هستند. شهری بسازید که در برابر هجوم دائمی زامبی ها دوام بیاورد. به وضعیت بقا خوش آمدید. برای یک بازی استراتژیک در سبک بقا آماده باشید! آلودگی زامبی ها در سراسر کشور پراکنده شده است و تمام تمدن را همراه خود برده است. اکنون زمان بقا است، زیرا ارتش و دولتی باقی نمانده است. اکنون جهان به افراد آلوده تعلق دارد. زمان آن رسیده است که شهری را با یک استراتژی برای زنده ماندن در مقابل زامبی ها و هیولا ها بسازید. سرایت این بیماری و ویروس به سرعت در حال گسترش است، و مردم به یک قهرمان احتیاج دارند! آنها به یک بازمانده احتیاج دارند، زیرا تنها هدف زنده ماندن است!

در این ماجراجویی، می توانید دوستانی پیدا کنید و یا با سایر بازماندگان بجنگید. در این بازی استراتژیک بقا می توانید بمب جاگذاری کنید یا به سمت زامبی ها شلیک کنید. در حالت تیراندازی اول شخص (FPS)، با اسلحه تک تیرانداز خود به زامبی ها شلیک کنید. مرگ در حال آمدن است و میدان جنگ فقط برای قهرمانان است، بنابراین شما باید یک ارتش بسازید. برای زنده ماندن در این جنگ هولناک، هر کاری که می توانید انجام دهید. پیروزی در نبرد آسان نخواهد بود. افراد آلوده شده همه جا حضور دارند و شما باید با ارتش زامبی ها مبارزه کنید. برای زنده ماندن در این بازی انبوه چند نفره آنلاین (MMORPG)، یک شهر، تیم و استراتژی جدید بسازید. به یک شکارچی زامبی تبدیل شوید! زمان بقا است. همیشه امکان دانلود نسخه جدید بازی State of Survival با لینک مستقیم از سایت رویدفا فراهم است و شما می توانید به راحتی آن را در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید. ما آخرین بروزرسانی های بازی ایالت بقا را بلافاصله پس از انتشار توسط سازنده در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

آپدیت State of Survival 1.15.40

"▼Hero Assignment
- Added a brand new hero assignment feature, where Heroes can be assigned to different positions, allowing them to perform their respective duties and provide additional bonuses to your troops."

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.15.40
به روز رسانی در
15 اردیبهشت 1401
رده سنی
۱۲ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
ارائه توسط
FunPlus International
دریافت از
4.5
+2M در مجموع
5 +1M
4 +344K
3 +98K
2 +33K
1 +107K