آیکون The Ants: Underground Kingdom)

بازی The Ants: Underground Kingdom

1.29.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+816K رای
رده سنی

درباره این بازی

The Ants: Underground Kingdom - در بازی مورچه ها: پادشاهی زیرزمینی، شما آخرین فرمانروای مورچه ها برای رهبری ملکه خود و ساختن لانه مورچه خود هستید. در طبیعت و دنیای حیوانات برای زنده ماندن و تولید مثل اغلب جنگ رخ می دهد. در این بازی شما فرمانروای مورچه ها هستید که می توانید لانه مورچه خود را بسازید، ملکه را رهبری کنید، مستعمره خود را توسعه دهید و در برابر دشمنان از خود دفاع کنید. برای شکوه و کامیابی امپراتوری مورچه خود، باید استراتژی های مدبرانه خود را نشان دهید.

لانه مورچه ها را بسازید
کلونی مورچه ها در واقع همان قلعه یک امپراتوری است که مکانی امن برای رشد فرزندان را فراهم می کند. چیدمان این کلونی از نظر استراتژیک بسیار مهم است، بنابراین باید لانه خود را هوشمندانه طرح ریزی کنید و برای آن تونل های مختلف بسازید، تا به این ترتیب امپراتوری مورچه های ایده آل خود را تشکیل دهید.

تخم گذاری مورچه ها
تعداد مورچه ها نشان دهنده ظهور و سقوط یک امپراطوری مورچه ها است. برای توسعه امپراتوری مورچه های خود، باید تا آنجا که ممکن است مورچه های زیادی را به دنیا بیاورید. سپس آنها را به جنگ، غارت منابع و گسترش قلمرو خود هدایت کنید.

جهش مورچه ها
برای غارت منابع و گسترش قلمرو، باید یک گروه سرباز قدرتمند از مورچه ها بسازید. علاوه بر مورچه های سرباز مجهز و آماده، شما همچنین باید رهبرانی برای سربازان مورچه خود داشته باشید که نام آنها را مورچه های ویژه می گذاریم. شما می توانید با به دنیا آوردن بچه مورچه از تخم های جهش یافته، مورچه های قدرتمند ویژه را بدست آورید. گروه مورچه شما با ترکیب مناسبی از مورچه های سرباز و مورچه های ویژه به پیروزی بزرگی دست خواهند یافت.

اتحاد ایجاد کنید
به تنهایی جنگیدن هرگز آسان نخواهد بود. موفقیت فقط برای اتحادهایی باقی می ماند که مطابق هم فکر می کنند. با ایجاد یا پیوستن به یک اتحاد، می توانید برای رشد بیشتر و جنگیدن به یکدیگر کمک کنید. با کمک متحدان، امپراتوری مورچه های تحت فرمان شما مطمئناً جایگاه واقعی خود را در این پادشاهی مورچه ها بدست خواهند آورد!

برای اینکه جدیدترین بروزرسانی های این بازی را بلافاصله پس از انتشار دریافت کنید، همواره می توانید نسخه جدید بازی The Ants: Underground Kingdom را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

تغییرات جدید

[Optimization]
1. Added a new tab - [Mutation] in the Pack Shop. The original 4 tabs of Mutation and the Packs (Cell, Gene, Germ, and Fungus) will be merged into the [Mutation] tab.
2. Optimized some in-game texts.
[Bug-Fixed]
1. Fixed an issue that the effect of the purple Insect's talent skill was displayed abnormally in the battle report.
2. Fixed an issue that the screen was displayed abnormally when visiting other Rulers' Anthill after viewing the layout of your own Anthill.

اطلاعات بازی

نسخه 1.29.0
تاریخ به‌روزرسانی 24 مرداد 1401
حجم 111.7 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.4 و بالاتر
تعداد دانلود +10M
رده سنی ۷ سال و بالاتر
ارائه کننده StarUnion
صفحه گوگل پلی com.star.union.planetant

تصاویر بازی

4.6
+816K در مجموع
5 +598K
4 +138K
3 +43K
2 +10K
1 +24K

ارسال دیدگاه جدید