آیکون The Ants: Underground Kingdom)

بازی The Ants: Underground Kingdom

1.15.0 برای اندروید
+10M دانلود
4.6
+595K رای
رده سنی

The Ants: Underground Kingdom - در بازی مورچه ها: پادشاهی زیرزمینی، شما آخرین فرمانروای مورچه ها برای رهبری ملکه خود و ساختن لانه مورچه خود هستید. در طبیعت و دنیای حیوانات برای زنده ماندن و تولید مثل اغلب جنگ رخ می دهد. در این بازی شما فرمانروای مورچه ها هستید که می توانید لانه مورچه خود را بسازید، ملکه را رهبری کنید، مستعمره خود را توسعه دهید و در برابر دشمنان از خود دفاع کنید. برای شکوه و کامیابی امپراتوری مورچه خود، باید استراتژی های مدبرانه خود را نشان دهید.

لانه مورچه ها را بسازید
کلونی مورچه ها در واقع همان قلعه یک امپراتوری است که مکانی امن برای رشد فرزندان را فراهم می کند. چیدمان این کلونی از نظر استراتژیک بسیار مهم است، بنابراین باید لانه خود را هوشمندانه طرح ریزی کنید و برای آن تونل های مختلف بسازید، تا به این ترتیب امپراتوری مورچه های ایده آل خود را تشکیل دهید.

تخم گذاری مورچه ها
تعداد مورچه ها نشان دهنده ظهور و سقوط یک امپراطوری مورچه ها است. برای توسعه امپراتوری مورچه های خود، باید تا آنجا که ممکن است مورچه های زیادی را به دنیا بیاورید. سپس آنها را به جنگ، غارت منابع و گسترش قلمرو خود هدایت کنید.

جهش مورچه ها
برای غارت منابع و گسترش قلمرو، باید یک گروه سرباز قدرتمند از مورچه ها بسازید. علاوه بر مورچه های سرباز مجهز و آماده، شما همچنین باید رهبرانی برای سربازان مورچه خود داشته باشید که نام آنها را مورچه های ویژه می گذاریم. شما می توانید با به دنیا آوردن بچه مورچه از تخم های جهش یافته، مورچه های قدرتمند ویژه را بدست آورید. گروه مورچه شما با ترکیب مناسبی از مورچه های سرباز و مورچه های ویژه به پیروزی بزرگی دست خواهند یافت.

اتحاد ایجاد کنید
به تنهایی جنگیدن هرگز آسان نخواهد بود. موفقیت فقط برای اتحادهایی باقی می ماند که مطابق هم فکر می کنند. با ایجاد یا پیوستن به یک اتحاد، می توانید برای رشد بیشتر و جنگیدن به یکدیگر کمک کنید. با کمک متحدان، امپراتوری مورچه های تحت فرمان شما مطمئناً جایگاه واقعی خود را در این پادشاهی مورچه ها بدست خواهند آورد!

برای اینکه جدیدترین بروزرسانی های این بازی را بلافاصله پس از انتشار دریافت کنید، همواره می توانید نسخه جدید بازی The Ants: Underground Kingdom را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید و به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب نمایید.

آپدیت The Ants: Underground Kingdom 1.15.0

[New Features]
1. Added Avatar Decoration System: Achievement Avatar Decoration. Types: Anthill Power, Anthill Level, Insects, T10 Soldier ants;
2. The second round of Duel of Queens will start soon;
3. The new Guardian Special Ant and Guardian Insect will be online!

[Optimizations]
1. Added [Double Confirmation] pop-up prompts to Alliance leadership transfer and pack records deletion;
2. Optimized the description of some Packs;
3. Optimized the display of some items and mail fonts.

اطلاعات بیشتر

نسخه
1.15.0
به روز رسانی در
4 بهمن 1400
رده سنی
۷ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+10M
ارائه توسط
StarUnion
دریافت از
4.6
+595K در مجموع
5 +433K
4 +103K
3 +32K
2 +7K
1 +18K