آیکون TickTick:To-do list & Tasks)

TickTick:To-do list & Tasks

6.3.3.0 برای اندروید
+5M دانلود
4.7
+104K رای
رده سنی

درباره این برنامه

TickTick یک برنامه ساده و کارآمد لیست کارها و مدیریت وظایف است که به شما کمک می کند برنامه ریزی کنید، زمان را مدیریت کنید، متمرکز بمانید، ضرب الاجل ها را به یاد بیاورید و زندگی را در خانه، محل کار و هر جای دیگر سازماندهی کنید. TickTick به شما کمک می‌کند از روز خود بهترین استفاده را ببرید و کارها را انجام دهید (GTD).

خواه ایده‌ای وجود داشته باشد که می‌خواهید آن را یادداشت کنید، اهداف شخصی برای دستیابی به آن، کار برای انجام دادن، عادت‌هایی برای پیگیری، پروژه‌هایی برای همکاری با همکاران، یا حتی فهرست خریدی برای به اشتراک گذاشتن با خانواده (با کمک یک فهرست‌ساز). با این اپلیکیشن برنامه ریز بهره وری می توانید به اهداف خود دست یابید.

شروع به کار TickTick به لطف طراحی بصری و ویژگی‌های شخصی‌شده آن آسان است. وظایف و یادآوری‌ها را در چند ثانیه اضافه کنید و سپس روی چیزهایی تمرکز کنید که واقعاً مهم هستند. با توجه به اینکه در تیک تیک همگام سازی در وب، اندروید، iOS، مک و کامپیوتر امکان پذیر است، شما می توانید آنها را در هر کجا که هستید مشاهده و مدیریت کنید تا به اهداف خود با کارایی بیشتری دست پیدا کنید.

کارها و یادداشت ها را سریع تر ایجاد کنید، آنها را با تایپ کردن یا ورودی صوتی اضافه کنید. با تجزیه تاریخ هوشمند، اطلاعات زمانی که وارد می‌کنید به‌طور خودکار به‌عنوان موعد مقرر برای یادآوری کار با زنگ هشدار تنظیم می‌شود. با این اپلیکیشن مدیریت زمان و چک لیست کارها، این امکان فراهم می شود که تا آنجایی که می توانید سازنده باشید!

به جای اینکه همه چیز را در ذهن خود نگه داشته باشید، آنها را در TickTick قرار دهید. این برنامه همه چیز را برای شما به خاطر می‌سپارد و یادآوری فوری لیست وظایف را ارائه می‌کند تا همه کارها انجام شده باشد. برای کارهای مهم و یادداشت ها چندین اعلان تنظیم کنید تا هیچ چیزی را از دست ندهید!

یک نمای کلی واضح از برنامه ریزی، هفته‌ها یا ماه‌های آینده خود را در تقویم کارها داشته باشید. تقویم های شخص ثالث نیز می توانند با این برنامه ادغام شوند، مانند تقویم گوگل، Outlook و غیره. با افزودن ویجت چک لیست به صفحه اصلی خود به راحتی به وظایف و یادداشت های خود دسترسی پیدا کنید. انواع مختلفی از ویجت ها وجود دارد - یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

برای کارهایی که باید به طور منظم انجام شوند، وظایفی را برای تکرار تنظیم کنید. یک دوره تکراری (روزانه، هفتگی، روزهای هفته یا ماهانه و غیره) را انتخاب کنید. می‌توانید تکرار را سفارشی کنید، مانند «هر ۲ هفته از دوشنبه تا پنجشنبه» یا «جلسه پروژه هر ۲ ماه در اولین دوشنبه».

لیست ها را به اشتراک بگذارید، اهدافی را برای همکاری با خانواده، دوستان یا همکاران تعیین کنید. ساعات کمتری را برای جلسات، تماس های تلفنی یا ایمیل صرف کنید. در یک محیط مشارکتی کارایی را بهبود دهید. این برنامه دارای تایمر پومو است. تایمر پومودورو (Pomodoro) می تواند به ثبت حواس پرتی شما کمک کند و در حین کار تمرکز بیشتری داشته باشید. پخش صدای نویز سفید را امتحان کنید، این به شما کمک می کند!

Habit را در نوار برگه فعال کنید و شروع به ایجاد برخی عادات خوب کنید - مدیتیشن، ورزش، یا مطالعه کردن و غیره. هدفی را برای کمک به ردیابی عادات و زندگی خود به روشی دقیق و علمی تر تعیین کنید.

چگونه TickTick بهره‌وری شما را بیشتر می‌کند؟
- همه چیز را مرتب نگه می دارد تا بدانید در لیست کارهای بعدی چه کاری باید انجام دهید
- وظایف و کارهای شما را با لیست ساز، پوشه ها و تگ ها طبقه بندی می کند
- چک لیست و یادداشت تهیه می کند
- مهارت تمرکز شما را با تایمر و کرونومتر داخلی بهبود می دهد
- اهداف را بر اساس تاریخ، اولویت و عنوان مرتب می کند
- عکس‌ها، سوابق و سایر پیوست‌ها را پیوست می کند
- برای داشتن یک زندگی سالم تر و پرانرژی تر، عادات خوب را همراه با هدف ایجاد می کند
- و ...

در اینجا جدیدترین بروزرسانی های این برنامه مدیریت وظایف و کارها همزمان با انتشار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما همیشه می توانید نسخه جدید برنامه TickTick را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود و در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

تغییرات جدید

New Habits Statistics
- Redesign the Habits Statistics: tap the statistics icon in the Habit tab, and track all habits check-in status.
- Add Week and Month view for Habits Statistics, which helps you develop good habits.

- Support subscription iCloud calendar.

اطلاعات برنامه

نسخه 6.3.3.0
تاریخ به‌روزرسانی 25 شهریور 1401
حجم 27.5 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.1 و بالاتر
تعداد دانلود +5M
رده سنی ۳ سال و بالاتر
ارائه کننده Appest Inc.
صفحه گوگل پلی com.ticktick.task

تصاویر برنامه

4.7
+104K در مجموع
5 +82K
4 +14K
3 +3K
2 +1K
1 +2K

ارسال دیدگاه جدید