آیکون WIFI WPS WPA TESTER)

برنامه WIFI WPS WPA TESTER

5.0.3.5-GMS برای اندروید
+100M دانلود
4.2
+638K رای
رده سنی

درباره این برنامه

WIFI WPS WPA TESTER بهترین برنامه تست هک وای فای برای اندروید است که بدون روت نیز کار می کند و به شما نشان می دهد که آیا نقطه دسترسی بی سیم شما نسبت به پروتکل WPS آسیب پذیر است یا خیر. با استفاده از این برنامه، می توانید اتصال به یک نقطه دسترسی WiFi را از طریق پین WPS امتحان کنید. پین ها با چندین الگوریتم از طریق آدرس MAC محاسبه می شوند و PIN های دیگری نیز در بسیاری از نقاط دسترسی در یک پایگاه داده محلی وجود دارد. خوشبختانه فقط بخش کوچکی از Wireless Access Point در برابر پروتکل WPS آسیب پذیر هستند. توسط این برنامه می توانید مطلع شوید که مودم یا روتر شما با WPS قابل هک شدن است یا خیر. در صورتی که هک شدن وای فای شما قابل انجام است می توانید از طریق تنظیمات مودم خود قابلیت WPS را غیرفعال کنید تا هیچ هکری نتواند مودم شما را هک کند و از اینترنت شما استفاده کند.

 

اگر متوجه شدید که Access Point شما دارای پروتکل WPS است، پیشنهاد می کنیم آن را غیرفعال کنید. هدف از برنامه این است که به مشتریان در مورد آسیب پذیری نقطه دسترسی خودشان اطلاع دهد. حالت های اتصال فراوانی با این برنامه وجود دارد و می توانید حالت bruteforce را نیز امتحان کنید. برنامه همچنین کشف می کند که آیا یک Access Point با WPS فعال شده، غیرقابل نفوذ (WPS LOCKED) است یا خیر. برنامه به کاربران دارای مجوزهای روت اجازه می دهد تا رمزهای عبور WiFi را ذخیره کنند.

 

توجه: شما می توانید پین ها را با این برنامه تست کنید و می توانید اتصال برقرار کنید، اما نمی توانید رمز عبور را بدون مجوزهای روت مشاهده کنید.

همیشه می توانید نسخه جدید برنامه WPS WPA TESTER را با لینک مستقیم از سایت رویدفا دانلود کنید. ما جدیدترین بروزرسانی های این برنامه هک وای فای بدون روت را همزمان با انتشار، از گوگل پلی دریافت می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی در گوشی موبایل و تبلت اندروید خود نصب کنید.

تغییرات جدید

Bug fix
Dependencies updated

اطلاعات برنامه

نسخه 5.0.3.5-GMS
تاریخ به‌روزرسانی 14 مرداد 1401
حجم 16.6 مگابایت
سیستم‌عامل موردنیاز اندروید 4.1 و بالاتر
تعداد دانلود +100M
رده سنی ۳ سال و بالاتر
ارائه کننده Sangiorgi Srl
صفحه گوگل پلی com.tester.wpswpatester

تصاویر برنامه

4.2
+638K در مجموع
5 +447K
4 +54K
3 +38K
2 +18K
1 +80K

ارسال دیدگاه جدید