آیکون Last Day on Earth: Survival

بازی Last Day on Earth: Survival

1.17.9 برای اندروید
دانلود فایل نصب (47.1 مگابایت) دانلود فایل دیتا (352.5 مگابایت)

آموزش نصب

  • فایل نصب را دانلود و نصب کنید.
  • فایل(های) دیتا را دانلود کرده و در محل پوشه /Android/obb/zombie.survival.craft.z حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
+50M دانلود
4.4
+4M رای
رده سنی

معرفی بازی Last Day on Earth: Survival

در بازی Last Day on Earth: Survival تیراندازی بقا در دنیای آخرالزمانی انجام می شود. در سال 2027، جهان شاهد شیوع عفونت و بیماری ناشناخته ای است که تقریبا تمام نسل بشر را نابود کرده است. این بیماری فقط به اینجا ختم نشد. همه کسانی که مرده بودند در حال تبدیل شدن به زامبی ها هستند و معدود بازماندگانی که برای زنده ماندن مقاومت می کنند، در حال تلاش برای زنده ماندن در ویرانه های این دنیای بزرگ هستند.

 

و اکنون بقای شخصیت شما فقط در دستان خود شماست. به آمارهای جان شخصیت خود مانند گرسنگی و تشنگی توجه کنید. منابع ارزشمند را برای خود جمع آوری کنید. سلاح ها و انواع مختلف وسایل نقلیه را بسازید و یا از آنچه در اختیار دارید استفاده کنید. هر چیزی که برای کشتن ده ها ... صدها ... و هزاران زامبی مفید خواهد بود.

 

با استفاده از منابعی که پیدا می کنید یک پناهگاه امن بسازید. درختان را قطع کنید، سنگ جمع آوری کنید و مکان های مخفی که همراه با وسایل و تجهیزات مختلف است را پیدا کنید. اما مراقب باشید، زامبی ها می توانند هر لحظه به شما حمله کنند. با اشیایی که پیدا می کنید سلاح بسازید تا بتوانید در برابر حمله هیولاها از خود مراقبت کنید. پایگاه خود را ایجاد کنید و به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنید تا غنائم آنان را بدست آورید. با دوستان خود تیم تشکیل دهید و با یکدیگر متحد شوید تا بتوانید شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید.

 

برای دانلود ورژن جدید بازی Last Day on Earth: Survival می توانید به همین صفحه مراجعه کنید تا بلافاصله پس از انتشار نسخه جدید، زودتر از همه این بازی اکشن پرطرفدار را همراه با دیتا و با لینک مستقیم دریافت کنید. در نسخه جدید این بازی امکانات و قابلیت های جدید اضافه می شود و اشکالات نسخه های قبل رفع می گردد.

آپدیت Last Day on Earth: Survival 1.17.9


– PvP locations. No rules. Objective – Survive and collect the reward!
– New business available. Become a lessor and rent out storages to other survivors.
– Every resident of the Crater can now get their own apartment!
– Furniture store opened up in Crater. Decorate your new home as you see fit.

اطلاعات بیشتر

Price: $0
نسخه
1.17.9
به روز رسانی در
۲ اسفند ۱۳۹۹
اندروید مورد نیاز
4.1
رده سنی
۱۵ سال و بالاتر
تعداد دانلود
+50M
حجم فایل
399.58 مگابایت
ارائه توسط
Kefir!
دریافت از
4.4
+4M در مجموع
5 +3M
4 +475K
3 +186K
2 +76K
1 +229K